Skip to main content
Bieg 4 Żywiołów z Miss Egzotica i Miss Earth!!! Ambasadorki Miss Egzotica nie tylko będą sędziować podczas Biegu 4 Żywiołów, ale także będą aktywnie w nim uczestniczyć! Miss Egzotica jest wyłącznym licencjonobiorcą Miss Earth w Polsce. MISS EARTH to jeden z trzech największych międzynarodowych konkursów piękności, zajmujący się promocją zagadnień związanych z ochroną środowiska, z żywiołami natury: ziemi, powietrza, wody i ognia.
BIEG 4 ŻYWIOŁÓW to cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami, składający się z czterech niezależnych imprez sportowych, sprawdzających różne aspekty sprawności oraz wytrzymałości fizycznej i psychicznej zawodników, różniących się między sobą rodzajem przeszkód. Pokażemy, że Ambasadorki Miss Egzotica to nie tylko piękne dziewczęta, ale pełne pasji, ideologii i determinacji osoby, stawiające czoło wyzwaniom żywiołów. Pokonają przeszkody w piachu, morzu, na lotnisku i w płomieniach.   

 Wszystkie piękne dziewczęta, które chciałyby wziąć udział w finale jednego z największych konkursów piękności na świecie – Miss Earth – mogą aplikować na miejscu odbywających się biegów! Finał Miss Earth Poland 2017 – 9 września w Warszawie.

TERMINY biegów/możliwość bezpośredniej aplikacji na Miss Earth:

– 20 maj Józefów koło Jabłonnej
-17 czerwca 2017 Ustka
– 5 sierpnia 2017 Poznań/Kobylnica

FINAŁ MISS EARTH POLAND 2017

– 9 września 2017 Warszawa

 20 maja w porannym biegu – od godz 9.30 – w biegu VIP weźmie udział min. Miss Egzotica 2014/ Miss Earth Poland 2015 – Magdalena Ho. 

Magdalena godnie reprezentowała Polskę, projekt Miss Egzotica oraz Miss Earth w świecie w 2015 roku.  

4RUN EARTH – Ziemia

pokaż, że jesteś z kamienia


20 maja 2017
Józefów k/Jabłonnej


Woda – 4RUN WATER

zatop lęki w morzu charakteru

Wszechobecna woda, a Tobie na pewno będzie chciało się pić.  
Zabójcze 7 km w wodzie, po wodzie i przez wodę.

17 czerwca 2017

Ustka


Powietrze – 4RUN AIR

zwyciężaj na skrzydłach odwagi

Rzuć wyzwanie władcom wiatru! 7 km w przestworzach, liny, tyrolki, równoważnie. Oprócz 50 przeszkód oddających hołd żywiołowi, przygotowaliśmy odcinki specjalne oraz ekstremalne niespodzianki.

5 sierpnia 2017

Poznań/Kobylnica


4RUN AIR składa się z dwóch poziomów trudności.

Ogień – 4RUN FIRE

rozpal w sobie bohatera

Najpotężniejszy z żywiołów rzuca Ci wyzwanie! 7 piekielnych kilometrów, helikopter w ogniu, żar, płonące drabiny. Nocny bieg rozświetlony płomieniami!

9 września 2017

Warszawa


Fire – nocy bieg składający się z trasy

FINAŁ MISS EARTH Poland 2017!!!

Finał Miss Earth 2017 na Filipinach 22 października (poprzedzone 3 tygodniowym zgrupowaniem)

Wyślij zgłoszenie na Miss Earth mailem już teraz: biuro@missegzotica.pl