Skip to main content

Ambasadorki projektu Miss Egzotica 2015 kwestowały na ulicach Warszawy zbierając fundusze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem jest zebranie środków pieniężnych „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. Ambasadorki ubrane w szarfy Miss Egzotica będą przemierzały ulice Warszawy zbierając środki pieniężne na ten szczytny cel. Współpraca z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, staje się już miłą tradycją projektu Miss Egzotica. W ubiegłym roku, Ambasadorki również brały czynny udział w działaniach.
Ambasadorki wraz z organizatorami projektu, zostały zaproszone do studio, w którym będzie odbywał się Wielki Finał WOŚP. O godzinie 22.00 będą mieli Państwo okazje zobaczyć Finalistki w wejściu na żywo, ze studia TV Polskiej.

Miss Egzotica International włączyło się również do akcji WOŚP „ Rzeczy od serca”. Na aukcji została wystawiona marynarka z najnowszej kolekcji Miss Egzotica.

http://aukcje.wosp.org.pl/militarny-szyk-miss-egzotica-i1281825