Skip to main content

Tradycją stała się oficjalna prezentacja Ambasadorek podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu (27.02.2018) w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, gdzie dziewczęta zadebiutują podczas pokazu w strojach Violi Piekut.

VIOLA PIEKUT

Marka sygnowana logo VP to 15 lat doświadczenia i stabilnej pozycji na runku, dwa prężnie działające atelier w samym sercu Warszawy (z perspektywą kolejnych usytuowanych poza granicami Polski), setki tysięcy zadowolonych klientek i ciągła, niepohamowana chęć wspinania się wyżej, stawania się lepszą wersją siebie…

Marka VP jest też wyjątkowo silnie usytuowana w świecie show biznesu. Po pierwsze z uwagi na klientki wywodzące się z tej branży, po drugie z uwagi na stałe, wręcz systematyczne lokowania brandu w mediach.

Projektowanie to nie tylko pasja, projektowanie to nieodzowna część życia Violi Piekut. Już w liceum realizowała wszystkie swoje pomysły –  wiedziała, że modą należy się bawić – iść z nurtem, a czasami pod prąd. 14 lat temu pojawiła się na rynku i swoją pomysłowością popartą niesamowitą dbałością o detale, stworzyła nową definicję mody ślubnej. Świadczą o tym liczne wyróżnienia, w tym TRENDSETTERS 2014 dla najlepszego projektanta sukien ślubnych. To jednak nie koniec. Kreacje wieczorowe projektu Violi Piekut spotkać można na czerwonym dywanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Sukces Violi Piekut to symbioza kilku elementów: tytanicznej pracy, otwartości na ludzi i ogromnej pasji. Biorąc pod uwagę powyższe, można się było spodziewać, że Viola Piekut nie powiedziała ostatniego słowa i pokaże, że moda to całe Jej życie. Stało się! Dzisiaj jest spełnioną projektantką, która z odwagą wychodzi naprzeciw codzienności i wypuszcza na rynek swoją autorską kolekcję dzienną.