Skip to main content

Geovita to 14 nowoczesnych hoteli i ośrodków wypoczynkowo-szkoleniowych. Są one położone w malowniczych miejscowościach w górach (Jugowice, Lądek-Zdrój, Wisła, Zakopane, Złockie, Krynica-Zdrój) i nad morzem (Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno). Niedaleko Piły położony jest ośrodek w Płotkach, a w samym sercu Polski ośrodek w Jadwisinie. Od stycznia 2010 roku Geovita zarządza miejskim Hotelem Orient**** znajdującym się w Krakowie, a od października 2011 r. Hotelem Perła Bieszczadów*** w Czarnej k. Ustrzyk Dolnych oraz Hotelem Bukowy Dworek*** w Gronowie k. Łagowa Lubuskiego. Łączne zaplecze Geovity to ponad 1700 miejsc noclegowych.

Hotele i Ośrodki Marzeń Geovita oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie wypoczynku rodzinnego, wczasów, weekendów, pobytów dla singli. Zapraszamy Państwa i życzymy udanego wypoczynku w naszej Sieci!

Geovita to doskonały wybór dla grup biznesowych, które chcą uciec przed zgiełkiem miasta a jednocześnie w sposób profesjonalny przeprowadzić konferencje czy eventy . Gwarantujemy w pełni wyposażone  i nowoczesne sale konferencyjne, wysoką jakość usług gastronomicznych, profesjonalną obsługę,  elastyczność cenową oraz możliwość uzupełnienia oferty konferencyjnej o dodatkowe elementy mające na celu spełnienie wszelkich potrzeb organizatorów i uczestników spotkań Proponujemy również szeroki wachlarz różnego rodzaju zabaw sportowych, gier integracyjnych , team building i  innych atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych, jak również  odnowę biologiczną czy relaks w hotelowym SPA.