Skip to main content

Za przygotowanie makijaży Ambasadorek 2017 podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu oraz Miss Egzotica odpowiada Szkoła „BEAUTY-ART”

istnieje na rynku Polskim już 25 lat. Jako pierwsza w Polsce kształciła wizażystów i stylistów wizerunku. Została założona przez Beatę Małachowską, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki zdobyła na prestiżowych Akademiach we Francji. Przez kolejne lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunki firm malując modelki na największych pokazach oraz dla najbardziej prestiżowych magazynów.

Dzięki doświadczeniu i uznaniu Pani Beaty szkoła Beauty Art cieszy się wielkim powodzeniem wśród osób marzących o zawodzie stylisty wizerunku czy wizażysty.

Od wielu lat szkoła współpracuje z magazynami modowymi oraz z agencjami modelek, gdzie tworzy kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie szkoły uczestniczą w zajęciach praktycznych przy sesjach zdjęciowych, pokazach modowych oraz innych wydarzeniach dziki czemu kończąc szkołę są świetnie przygotowani do przyszłej pracy.