Skip to main content

Szanowna Ambasadorko Miss Egzotica – Proszę przeczytaj do końca:)

Projekt Miss Egzotica rozkwita się i wchodzi na nowy poziom rozwoju. Od 2015 roku Biuro Miss Egzotica jest wyłącznym posiadaczem licencji Miss Earth. W związku z tym mamy dla Was kilka propozycji:
1. Dziewczęta chętne do reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej proszę o przesłanie zgłoszenia na: biuro@missegzotica.pl Wymagania formalne: polskie obywatelstwo, ukończone 18 lat, bezdzietna panna, wzrost min. 165 cm. Delegatka na Miss Earth 2015 będzie wybrana spośród Ambasadorek Miss Egzotica. Przedstawicielka Polski na Miss Earth zostanie ujawniona mediom 24-go września 2015 roku w Warszawie podczas konferencji prasowej. Zgrupowanie Miss Earth obywać się będzie w terminie 14 listopada – 5 grudnia 2015 (finał Miss Earth) w Wiedniu.
Filipiński konkurs Miss Earth – Miss Ziemi jest zbieżny z założeniami i ideologią propagowanymi przez projekt Miss Egzotica. Miss Earth stanowi właściwą platformę kontynuacji przesłania Miss Egzotica, jakim są walka z uprzedzeniami, rasizmem, promowanie postaw proekologicznych, dbałość o środowisko naturalne, promocja Polski na arenie międzynarodowej.
Miss Earth (pol. Miss Ziemi) – trzeci co do wielkości międzynarodowy konkurs piękności na świecie, odbywający się od 2001 na Filipinach.

2. Ogłaszamy konkurs na projekt sukni narodowej, kostiumu kąpielowego oraz sukni wieczorowej, w których wystąpi Polska delegatka na Miss Earth 2015. Podczas Miss Earth przeprowadzane są dodatkowe konkursy, min. na najlepsze stroje – także wyróżniony projekt – Projektant może liczyć na szerokie publicity. Uzdolnione w tym kierunku dziewczęta zapraszam do wzięcia udziału w możliwości zaistnienia na światowej arenie jako projektant.
3. Zapraszamy Wszystkie Ambasadorki Miss Egzotica na konferencję 24-go września, godz. 10.00 do Pałacu Lubomirskich, Plac Żelaznej Bramy 10 w Warszawie. Będzie możliwość spotkać się przy kawie i przekąsce, porozmawiać, odświeżyć relacje:). Mamy także przygotowane dla Was niespodzianki). Proszę o przesłanie potwierdzenia przybycia na: biuro@missegzotica.pl w tytule wpisać Konferencja Miss Earth.

Szanujmy siebie nawzajem i wspierajmy w swoich działaniach. Pamiętajcie, że możecie się do mnie zwracać bezpośrednio z Waszymi problemami. Jestem do Waszej dyspozycji.
Pozdrawiam serdecznie i liczę, że wkrótce spotkamy się w licznym gronie a jedna spośród Was, która będzie w tym roku reprezentować nasz kraj, będzie mogła liczyć również na Wasze wsparcie i życzliwość. Dziękuję :)))

Hasło Miss Egzotica/Miss Earth Poland: Wybieram Polskę.

Z poważaniem,
Serafina Ogończyk-Mąkowska
prezes Miss Egzotica
wybieram-Polske