Skip to main content

Finał Miss Egzotica 2022 | Edycja 10

3 lipca 2022
godz: 19:00

BlueCity
Warszawa

Rezerwacja
Miejsca przy stoliku z cateringiem i alkoholami: 590 zł (W cenie napoje, alkohole, catering)
Cały stolik na 10 osób: 5.000 zł (w cenie napoje, alkohole, catering)
Miejsce siedzące (welcome drink, przekąski): 100 zł

Rezerwacji prosimy dokonać bezpośrednio pod tym linkiem: 
Informacje + Rezerwacja (klikając Zapisz się!)

lub przesłać zgłoszenie rezerwacja na: biuro@missegzotica.pl
Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji otrzymają Państwo imienne zaproszenie, które jednocześnie jest cegiełką dla potrzebujących.

Jest nam niezmiernie miło, że po ciężkim pandemicznym czasie i wynikającej z tego dwuletniej przerwy, możemy ponownie zaprosić do udziału w Gali Finałowej Miss Egzotica. Finał odbędzie się 3 – go lipca (w niedzielę), od godz. 19.00 w Blue City w Warszawie.

Zapraszamy na lot pierwsza klasą liniami Miss Egzotica z Ambasadorkami fundacji. Uroczystość przeprowadzona w awiacyjnym, międzynarodowym klimacie. Podczas podróży, do której zabiorą nas Finalistki tegorocznej edycji, zostaną Państwu podane przekąski, ciepłe posiłki oraz wyrafinowane włoskie alkohole w towarzystwie mocniejszej nuty Ukrainian Spirit.

Prosimy o wsparcie Fundacji Miss Egzotica | Darowizna na cele statutowe | nr konta: 13 1050 1012 1000 0090 3086 9441

Tegoroczna uroczystość została poprzedzona szeregiem aktywności na rzecz działalności statutowej fundacji w ramach Festiwalu Tolerancji, min. Biegiem Tolerancji oraz akcją oddawania krwi ‚Każda Krew jest czerwona’. Fundacja od ponad trzech miesięcy opiekuje się także grupą Ukraińskich Przyjaciół, którzy znaleźli u nas schronienie po traumatycznych przeżyciach.

Projekt Miss Egzotica jest skierowany do osób mieszkających w Polsce, które pochodzą z obcych krajów, których rodzice (lub jeden z rodziców) przybyli do Polski, zamieszkali w Polsce, podjęli pracę, studia, założyli rodziny. Projekt pokazuje Polskę jako kraj atrakcyjny pod względem gospodarczym, edukacyjnym, klimatycznym dla innych narodów. Z drugiej strony uzmysławia, że Polki reprezentują nie tylko typowy „słowiański” typ urody.
Fundacja Miss Egzotica wspiera edukację dzieci, przedsiębiorczość, prowadzi promocję Rzeczpospolitej Polskiej, dorobku kulturalnego regionów polskich i społeczności lokalnych w kraju i za granicą. Za przesłanie i ideę projekt został odznaczony Medalem Europejskim, tytułem – Ambasador Polskiej Gospodarki, statuetką – Lider Multikultury.
Przesłaniem projektu Miss Egzotica jest walka z dyskryminacją, wyrównanie szans, propagowanie kosmopolitycznej postawy, przedstawienie Polaków jako Obywateli świata, propagowanie postaw proekologicznych, solidarność z ubogimi Trzeciego Świata.
Honorowi Ambasadorowie Miss Egzotica: Omenaa Mensah, Aleksandra Szwed, Patricia Kazadi, Kyss Major, Byron Cox, Ene Onuh, Anna Kalata, Davina Revees, Weronika Marczuk, Robert Burneika, Mariusz Pudzianowski, Michał Piróg.
Finał Miss Egzotica 2022: 3 lipca (niedziela), godz. 19.00 w Blue City.