Skip to main content

DJ.Sarin i Junior zobaczycie już 14go lutego w Blue City na finale Miss Egzotica 2015!
Pierwszy w Polsce duet polsko – kubański grający muzykę Reggaeton, gatunek muzyki tanecznej pochodzący z Portoryko, popularny w Ameryce Łacińskiej w USA i Europie od połowy lat 90. W Polsce staje się coraz bardziej popularny dzięki zajęciom ZUMBA. Duet tworzą SARIN (Polska) (Dj.Sarin ONE ) DJ/Producent/wokal znany ze współpracy z finalistką 13 edycji „Szansy na sukces” Karoliną Szarubką oraz austriacką śpiewaczką operową Sonją Pernadą. Z powodzeniem tworzy melodyjne flow a scena to jego żywioł. Zdobył doświadczenie jako konferansjer na koncertach w całej Europie, co sprawia, że bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Oprócz śpiewania występuje często jako DJ.SARIN ONE miksuje taneczne rytmy latino,dance,pop łącząc z muzyką EuroDance lat 90 co daje na parkiecie mieszankę wybuchowo- taneczną.Oraz JUNIOR (Tony junior B.I.G ). Pochodzi z Santa Clara, to Kubański wokalista zapraszany do wspólnych nagrań między innymi takich artystów jak Kayah,Marika,Sidney Polak, K.A.S.A, Rei Ceballo, Maleo Reggae Rockers, NDK, Frodosound, Dreadsqad , porusza się po różnych obszarach muzycznych, prezentując zarówno swoją klasę wokalną, i kubański temperament.Utwory muzyczne duetu Sarin&Junior emanują słoneczną energią i kuszą swymi gorącymi rytmami. Można usłyszeć również Merengue, Mambo oraz inne klimaty latino.

Zespół promuje najnowszy utwór „One love”, w którym możemy zobaczyc Ambasadorki Miss Egzotica. Utwór mówi, że nie ważne jakiej narodowości i koloru skóry jesteśmy ważne żebyśmy mieli miłość w sobie.
s1Sequence 0100meksyk2meksyk2

chiny4src=”http://www.missegzotica.pl/wp-content/uploads/2015/01/s4.jpg” alt=”s4″ width=”540″ height=”360″ class=”alignnone size-full wp-image-2332″ />s2