Skip to main content

26 stycznia 2019 r, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbędzie się Wielka Gala Biznesu BCC.

Tradycyjnie, podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, po raz pierwszy publicznie zostaną zaprezentowane Ambasadorki Miss Egzotica 2019 (finał:10-go lutego, godz. 18.00 w Blue City w Warszawie). Ambasadorki wystąpią w pokazie Andżeliki Chruścińskiej. Chruścińska to polski brand, który powstał z miłości do mody. Marka Łączy nowoczesny awangardowy look z ponadczasową klasyką i elegancją. Jej kolekcje to często połączenie odważnych kolorów i nietuzinkowych rozwiązań. Zapraszamy na:
http://www.chruscinska.pl

Partnerem projektu Miss Egzotica jest również PREVALUE COOPERATIVE OWNERS – Spółdzielnia Właścicieli Majątku – to pierwszy podmiot tego typu w Polsce, tworzący Grupę Zakupową na rynku aktywów trwałych takich jak m.in. diamenty inwestycyjne, nieruchomości, ziemia, metale szlachetne i surowce strategiczne. To równiez właścicielska inicjatywa gospodarcza, handlująca zarówno aktywami nabywanymi w ramach Grupy Zakupowej, jak i pośrednicząca w sprzedaży wyselekcjonowanych produktów, w tym: diamentów, nieruchomości w tym ziemi i wielu innych w ramach Butiku Produktowego.

Chruscinska jest młodą, ale jednocześnie jedną z najbardziej popularnych marek modowych, które powstały w ostatnich latach  na polskim rynku. Została stworzona z miłości do tworzenia trendów – – łączy nowoczesny styl z nieśmiertelnym, ponadczasowym uwielbieniem do klasyki i elegancji. Chruscinska stawia przede wszystkim na kobiecość oraz kreowanie wizerunku pewnej siebie kobiety. W ofercie marki znajdziemy zatem zarówno stylizacje wieczorowe, jak i stylizacje casualowe wykorzystujące wysokiej jakości tkaniny i mające na celu dbałość o wygodę. Chruscinska to doskonały wybór każdej kobiety chcącej poczuć smak kuszącej slow fashion z niezniszczalną etykietką „made in Poland”. W branży fashion Chruscinska kojarzy się przede wszystkim z niepowtarzalnością i oryginalnością. Kobiece stroje tworzone pod okiem profesjonalnej stylistki pokochały nie tylko Polki, ale i Europejki!

Brand Chruscinska aktywnie wspiera akcje charytatywne mające na celu pomoc najbardziej potrzebującym. Hasłem przewodnim jest powiedzenie „dobro powraca”. Na co dzień marka współpracuje z gronem stylistów z czołówki polskiego show-biznesu, dając tym samym dowód na jej wysoką pozycję w świadomości bardzo wymagających Polek.

Projektantką marki Chruscinska jest Andżelika Chruścińska, która już od najmłodszych lat wykazywała zamiłowanie do wyróżniających się i jedynych w swoim rodzaju stylizacji. Stawiając pierwsze kroki w branży modowej jako blogerka, zapałała miłością do projektowania kobiecych strojów – i tak z biegiem czasu stała się stylistką pomagającą kobietom odkryć i podkreślić swoje piękno. Obecnie, już jako creative director, dąży do tworzenia pięknych i oryginalnych stylizacji. Dzięki niej Chruscinska to marka trafiająca prosto w serca wszystkich pań, które poszukują czegoś więcej niż przeciętny codzienny ubiór. Andżelika Chruścińska z wykształcenia jest konstruktorem budowlanym. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Koło, a na co dzień mieszka i projektuje w samym sercu jednego z najpiękniejszych polskich miast – Poznania. Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą dwójki dzieci.