Skip to main content

Niesłowiańska, ale polska.

Nazywam się Magdalena Ho. Mam 20 lat. Urodziłam się w Sosnowcu. Od 11 roku życia mieszkam w Warszawie. Moi rodzice pochodzą z Wietnamu. Przyjechali do Polski, aby poszerzać swoje horyzonty naukowe.
Tata przyjechał do Polski w roku 1964 w celu rozpoczęcia studiów na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Budowy Okrętów. Ukończył je ze stopniem magistra inżyniera, a po kilku latach zdobył tytuł doktora naukowego w dziedzinie mechaniki okrętowej. W tych czasach w Wietnamie był program w szkołach, który wysyłał najlepszych studentów za granicę. Mój tata był jednym z nich. Obecnie w Polsce pracuje jako tłumacz.
Mama przyjechała do Polski na staż naukowy w dziedzinie architektury urbanizacji. Rodzice poznali się w Polsce. Ja obecnie studiuję prawo oraz gram w teatrze. W 2014 roku zostałam wybrana Miss Egzotica International 2014, co otworzyło mi drogę do rozwoju i realizacji marzeń. Przesłaniem projektu Miss Egzotica jest walka z dyskryminacją oraz wyrównanie szans. Problem ten jest mi bardzo bliski, gdyż od dziecka spotykałam się z objawami rasizmu. Pomimo, iż nie mam typowo słowiańskiej urody czuję się Polką. Kocham Polskę. Zależy mi, aby otworzyć Polaków na inne kultury, inny wygląd.
Jestem niepoprawną optymistką, która stara się swoją energią zarażać wszystkich dookoła. Posiadam poczucie obowiązku i każde powierzone mi zadanie staram się wykonać jak najlepiej. Zawsze dążę do celu, mimo wysiłku i zmęczenia.      Ponad wszystko stawiam rodzinę. Jest ona dla mnie najważniejsza.  Od wielu lat jestem związana z wolontariatem. Chętnie pomagam tym, którzy potrzebują wsparcia. Uczestniczę a także inicjuję akcje charytatywne. Uwielbiam zwierzęta. Ciężko mi obojętnie patrzeć na ich los, dlatego pomagam w schronisku dla zwierząt. Interesuję się projektowaniem mody, aktorstwem oraz sztuką. W moim sercu od zawsze był  taniec, z którym jestem związana od wielu lat. Wolne chwile spędzam aktywnie chodząc na siłownie, biegając czy jeżdżąc na rowerze. Zwracam uwagę na zdrowe odżywianie. Potrafię w kuchni spędzić mnóstwo czasu wymyślają przepisy na wyrafinowane potrawy. Cenię savoir- vivre. Staram się pogłębiać na ten temat swoją wiedzę. Moim marzeniem jest otworzenie szkoły dobrych manier dla młodych dam. Z natury jestem bardzo ambitna. Staram się cały czas rozwijać, nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Czytam mnóstwo książek.     Dołożę wszelkich starań, aby godnie reprezentować Polskę, projekt Miss Egzotica oraz Miss Earth w świecie. Dziękuję projektom ME za zaangażowanie w sprawy ważne, zmiany klimatu, światowe dylematy i problemy. Jestem dumna, że jako Miss Egzotica uzyskując tytuł Miss Earth Poland  mogę być ambasadorką Polski na arenie międzynarodowej. W pełni identyfikuję się z przesłaniem i ideologią jakie stoją u podstaw projektów. Dziękuję za Państwa wsparcie i ciepłe przyjęcie:).

magda love